Tags: AlbPastrim, albpastrim.

Pastrim shtepie tirane

Pastrim Shtëpie. throne and liberty release date korea. vincent kompany formation

Tirane, Durres, Elbasan Pastrim shtepie 4 here ne jave; 2 sanitare; Produkte pastrimi profesionale; Order Plan. . . Posts.

.

Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane.

Rri i.

FIRMA PASTRIMI SHAMETI (cel: 0682505293; 0694810048) JU OFRON: Larje-tharje deri ne 80 % me dete.

KANCELARI TIRANE / +355682037145 / +355682584446 Me nje eksperience prej 20 vitesh ne treg, qe nga viti 2001, Kancelaria ofron produkte te ndryshme shkolle ,mjete per zyra si dhe lodra per femije.

.

Ky emër i përmbledh të gjitha karakteristikat e kompanisë tonë. Cleaning General ofron Shërbim Pastrimi Profesional, me makineri të kohës dhe detergjentë eco friendly për një pastrim cilësor dhe higjenik. Efikas, të besueshëm, ne jemi një shërbim me reputacion dhe i njohur për pastrimin e shtëpive në qytetin e Tiranes. .

al. Pastrim Ekstra. .

.
A Microsoft logo is seen in Los Angeles, California U.S. 28/09/2023. REUTERS/Lucy Nicholson

.

. Punetore shtepie,Pastrim Tiranë, Kerkoj puntore per pastrim kimik, me eksperience pune, mosha 25-40 vjec.

. Reels.

.

. Pastrim shtepie dhe oferta punesimi online.

PASTRIM TAPICERIE.

Pastrim Shtepie Lokale Restorante Zyra Vila, Tirana, Albania.

koha e plote 8 ore ne dite hene-premte.

Home. Tirana Industrial Park, Warehouse 27 Tiranë, Albania +355 67 6854430 Monday - Friday: 08:00 - 16:00 [email protected] We respond within. Kompania më e re e pastrimit. Pastrime Shameti Pastrim Shtepie Lokale Restorante Zyra Vila, Tirana, Albania.

Ekspertët e pastrimit te Genesis janë këtu për të ndihmuar duke ofruar shërbime profesionale pastrimi që ju lejojnë të jetoni në jetën tuaj ndërsa ne të kujdesemi për të mbajtur shtëpinë tuaj të pastër! Pastrim i mobiljeve nga pluhurat. Na kontaktoni. 7 vjet më parë. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane.

Tirane, Durres, Elbasan Pastrim shtepie 4 here ne jave; 2 sanitare; Produkte pastrimi profesionale; Order Plan.

. Pastruese shtepie dhe oferta punesimi online. 833 likes.

port of loading

.

Ekipi ynë shkon përtej pritshmerive për të përmbushur. Shërbim i shpejtë Shqiptar - si Shqiponja. Pastrim shtepie 4 here ne jave; 2 sanitare; Produkte pastrimi profesionale; Order Plan.

provide insurance reviews

.

. Pastrim zyre, apartamenti, fasade,. Adr:Tirane-Albania CLEAN 🧹🧹-Pastrim Zyrash-Pastrim Shtepie-Larje Dysheku-Larje Divanesh -Larje Karrigesh 📞 0693543074 ☎️0696754527. .